شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

ماشین آلات خطوط تولید

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

فروش دستگاه پرکن گالن 20 لیتری مایعات

فروش دستگاه پرکن گالن 20 لیتری مایعات، خط تولید و بسته بندی مایعات کاملا وابسته به دستگاه های پرکن می باشند. این دستگاه ها در صنایع مختلف کاربرد فراوان دارند. دستگاه های پرکن ابعاد و طراحی های متفاوت دارند اما درکل عملکرد تمامی این دستگاه ها باعث افزایش یرعت و راندمان تولید می گردتد. برای تزریق مایعات در حجم بالا در گالن های بزرگ دستگاه های پرکن مایعات با دقت بالا طراحی و عرضه گردیده است.

فروش دستگاه پرکن گالن 20 لیتری مایعات

دستگاه پر کن 20 ليتري از کارآيي هاي مختلفي برخوردار است و براي پر کردن انواع مايعات غليظ و رقيق مي توان از آن استفاده نمود. در صنايع غذايي، دارويي، بهداشتي و شيميايي براي پر کردن گالن مي توان اين دستگاه را به کار برد. دستگاه پر کن 20 ليتري از دقت و کيفيت بالايي در پر کردن گالن ها برخوردار است و فقط در زماني که ظرف زير نازل قرار بگيرد شير دستگاه باز مي شود. اين دستگاه داراي بخش چکه گيري نيز مي باشد که کيفيت پر کردن را بالا مي برد. عرضه دستگاه پر کن 20 ليتري با قيمت هاي مناسبي صورت مي گيرد.

براي اطلاع از انواع دستگاه هاي موجود و قيمت هاي آن ها با شماره های مندرج در انتهای مطلب در تماس باشید. کارشناسان فروش در مجموعه ماشین سازی نهاد صنعت پیشگام البرز آماده ارائه مشاوره رایگان از طراحی تا نصب و بهره برداری هستند. تمامی دستگاه های تولید شده در این مجموعه با گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله ارائه می گردند.

دستگاه پرکن آب معدني 20 ليتري -پرکن گالن-پرکن گالن آب سردکن-دستگاه پرکن

دستگاه شستشو و پرکن آب معدني 20 ليتري گالن آب آشاميدنى در تيپهاى 3و 6نازل طراحى و ساخته مى شود و ظرفيت توليد براى 3نازله 550و 6نازله 900گالن در ساعت مى باشد. دستگاه پرکن آب معدني مجهز به شستشوى تمام اتومات گالن ها مى باشد و نحوه قراردادن گالن ها در دستگاه بصورت وارونه توسط اپراتور انجام مى شود ، شستشويى گالن ها از طريق 3نازل مى باشد و مدت زمان نازلهاى آب پاش جهت شستشوى از طريق پنل تابلو برق دستگاه قابل کنترل مى باشد .

دستگاه پس از شستشوى ، گالن ها را با چرخش 180درجه روى نوار نقاله قرار مى دهد و سپس با بازگشت سريع ، نازلها مجدد آماده بارگزارى گالن مى شوند ، با چرخش نوار نقاله گالن ها به سمت سينى پرکن حرکت مى کنند و بصورت اتومات در دستگاه پرکن قرار مى گيرند. مراحل پرشدن گالنها طى 3مرحله از طريق نازلهاى پرکن انجام مى شود ، نازلهاى دستگاه از نوع وکيوم بوده و در صورت قرار ندادن گالن در دستگاه شير نازل باز نخواهد شد.

دستگاه فوق مجهز به خشاب دربگذار بوده که از طريق دست بارگذارى مى شود و ظرفيت خشاب کاملا سفارشى مى باشد .

پرس درب گالنها از طريق يک هد چکشى انجام مى شود و ميزان فشار وارده بر روى درب گالن از طريق تنظيم فشار قابل کنترل مى باشد.

شماره تماس واحد فروش جهت مشاوره و خرید

09129212294 مهندس مددخانی

09129593215 مهندس رهبری

خرید و راه اندازی دستگاه ارزان پرکننده مایعات غلیظ

خرید و راه اندازی دستگاه ارزان پرکننده مایعات غلیظ، دستگاه پرکن مايعات اهميت بسيار زيادي در صنعت پيدا کرده است. اين دستگاه امروزه در انواع مختلفي طراحي و توليد شده و براي پرکردن ظروف انواع مايعات قابل استفاده است. مسلماً استفاده از نيروي انساني براي پر کردن ظروف مايعات چندان بهداشتي نيست و ممکن است يک سري عوامل بيماري زا به درون ظروف انتقال پيدا کند. بنابراين امروزه ديگر بهتر است انجام اين عمل تنها از طريق دستگاه هاي اتوماتيک و پيشرفته انجام شود.


خرید و راه اندازی دستگاه ارزان پرکننده مایعات غلیظ

بايد هنگام انتخاب محصول گارانتي خريد و خدمات پس از فروش را در نظر داشت. بر اساس کيفيت محصول مورد نظر يک بازه زماني براي گارانتي در نظر مي گيرند که اين طولاني بودن مدت زمان گارانتي خود بيانگر کيفيت محصول است. در اين صورت از لحظه خريد تا پايان دوره گارانتي، اگر دستگاه مورد نظر با عيب و اختلال مواجه شود، شرکت وظيفه دارد به صورت رايگان به رفع ايراد و تعمير آن بپردازد.

خدمات پس از فروش نيز بيان مي کند تا مدت زماني معين حتي اگر شرکت محصول مورد نظر شما را از خط توليد خود خارج کند، باز همچنان قطعات و لوازم يدکي ان را تامين خواهد نمود تا در صورت نياز شما بتوانيد با پرداخت هزينه و بدون نگراني قطعه مورد نظر را تهيه کنيد. با توجه به موارد ذکر شده و یاد آوری گارانتی 2 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله شرکت ماشین سازی نهاد صنعت پیشگام البرز، نصب و راه اندازی دستگاه های تولیدی این مجموعه توصیه می گردد.

دستگاه پرکن مايعات

دستگاه پرکن مايعات جهت پرکردن انواع پرکن مايعات رقيق و پرکن مايعات غليظ در ظروف مختلف به کار مي رود. تعريف کلي مايعات رقيق مايعاتي مي باشند که حداکثر ويسکوزيته آنها کمتر از ويسکوزيته روغن زيتون است. از اين نوع پرکن مي توان براي پرکردن آب معدني، اسيد، دوغ،آب باتري، سفيد کننده ها ،نوشيدني هاي طمع دار، مايعات شيميايي، غذايي، دارويي و غيره مي توان اشاره کرد.

دستگاه مي تواند به درخواست مشتري پر کن تک نازله، دو نازله، چهار نازله و شش نازله و غيره…. مي باشد.نسبت به ظرف مشتري و ظرفيت مورد نياز مشتري ماشين هاي متفاوتي قابل ساخت است.اين نوع ماشينها در دسته کلي ثقلي – حجمي ،سيلندر و پيستوني ،و، و پمپ پريستالتيک وتايمري توسط اين شرکت توليد مي شوند و در هر مورد بسته به نوع مواد،ظرف ،حجم تزريق و دقت نوع پرکن متفاوت می باشد.

ويسکوزيته خاصيت گرانوري يک سيال (مايع يا گاز) مي باشد و در واقع پارامتري است که ميزان مقاومت مايع را در برابر جاري شدن نشان مي‌دهد. رفتار سيال در يک جريان بستگي به چگالي (Density) و ويسکوزيته (Viscosity) آن دارد.

انواع حالات مايعات

 • مايعات رقيق
 • مايعات گاز دار
 • مايعات نيمه غليظ
 • مايعات غليظ با ويسکوزيته بسيار بالا
 • مايعات چسبناک و غليظ
 • مايعات حاوي ذرات جامد
 • مايعات کف کننده
 • مايعات اسيدي و خورنده

در دستگاه پر کن مايعات رقيق، عمل پر کردن، از طريق خاصيت گرانوري مايعات و وزن خود مايع با روش ثقلي انجام مي شود و در پر کردن مايعات غليظ عمل پر کردن، از طريق پمپ يا سيلندر پيستون انجام مي گردد.

در دستگاه هاي پرکن مايعات اگر سيستم تزريق دستگاه پرکن مايعات پيستوني باشد (مخصوص مايعات غليظ)، سنسور قطع کننده در آن پيام قطع را بعد از پايان تزريق ارسال مي کند و اگر سيستم پر کردن از نوع پمپ يا جاذبه باشد، توسط تايمر براي کنترل حجم مواد تزريق شده استفاده مي شود. همچنين تعداد و نوع نازل هاي تعبيه شده در دستگاه هاي پر کن بايد متناسب با ظرفيت توليد مورد نياز مشتري و نوع محصول سفارش داده شود.

مايعات رقيق همان طور که از نامشان مشخص است، حالت رقيق و روان دارند، براي همين بسته بندي اين نوع از مايعات راحت تر مي باشد. در اين مايعات، به علت چگالي و ويسکوزيته پاييني که دارند از وزن و نيروي جاذبه خود مايع براي تزريق آن ها استفاده مي شود. اين دستگاه از طريق خاصيت گرانوري مايعات بطري ها را پر مي نمايد.

شماره تماس واحد فروش جهت مشاوره و خرید :
09129212294 مهندس مددخانی
09129593215 مهندس رهبری

فروش دستگاه قوطی پرکن پودری اتوماتیک


فروش دستگاه قوطی پرکن پودری اتوماتیک

دستگاه های پرکنی که برای تولید صنایع پودری مورد استفاده قرار می گیرد بسته به خواص پودر تولید شده می تواند متغیر باشد. تنوع بالای این دستگاه ها سرمایه گذار را دچار چالش خواهد نمود. مشاوره و مطالعه در این زمینه می تواند راه حل مناسبی باشد تا در آینده دچار خسران نگردید. مشاورین خبره در مجموعه ماشین سازی نهاد صنعت پیشگام البرز در این زمینه یاری رسان شما خواهند بود. شماره مشاورین در انتهای مطلب آورده شده اس

انواع دستگاه های پرکن پودری

دستگاه پرکن ولودار

این مدل پرکن به دلیل باز بودن دریچه بهترین گزینه برای پرکردن کیسه های بتن و گچ و سایر پودرهای ساختمانی می باشد. کیسه در دهانه دریچه قرار می گیرد و بلافاصله با پودر مورد نظر پر می شود. سیستم پر کردن با سنسور بار اندازه گیری می شود.

پرکن کیسه لودسلی

مکانیزم پرکردن این دستگاه توسط لودسل انجام می شود. بسته به وزن تعیین شده توسط نمایشگر، این دستگاه کیسه ها را از 10 تا 100 کیلوگرم پر می کند و پس از رسیدن به مقدار مشخصی، کیسه را به حال خود رها می کند تا چرخه پر شدن بعدی

دستگاه پرکن پودر کم حجم

کار این دستگاه پر کردن کیسه های پلاستیکی کوچک مانند نمک، فلفل و سایر ادویه ها و پودرهای مشابه است

تایمر پرکن با تایمر قابل تنظیم برای وزن های مختلف از 50 گرم تا 1 کیلوگرم

دستگاه پودر پرکن لیوان یک بار مصرف

از این دستگاه برای پر کردن فنجان های یکبار مصرف که با چای، نوشابه، آب میوه و غیره پر می شوند استفاده می شود. سیستم دستگاه به صورت چرخشی طراحی شده است که در حین چرخش توسط اینورتر تنظیم می شود. با گذشت زمان، مقدار پر کردن به طور طبیعی افزایش می یابد.

مشخصات فنی دستگاه پرکن پودر

شاسی از قوطی آهن
کاور دکل از آهن
دارای سه متر نوار نقاله مجهز به اینورتر جهت تنظیم دور موتور
تابلو برق از جنس پلی استر مجهز به PLC

تمامی اجزاء در تماس با مواد (قیف ، آگر فنجونی ،هم زن ) از جنس استیل 304 نگیر

شماره تماس واحد فروش و مشاوره جهت انتخاب و خرید دستگاه پرکن پودری اتوماتیک

09129593215 مهندس رهبری

09129212294 مهندس مددخانی

قیمت دستگاه پرکننده مایعات غلیظ

قیمت دستگاه پرکننده مایعات غلیظ، دستگاه پرکن مايعات به صورت اتوماتيک و بدون دخالت نيروي انساني، مي تواند فرايند بسته بندي ظروف مايعات را با دقت بالا انجام دهد. دقت و سرعت بالا در این دستگاه ها سبب محبوبیت این ماشین آلات در بین تولید کنندگان گردیده است. در تمامی صنایع تولیدی هر جا که مایعی تولید و بسته بندی گردد، دستگاه پرکن مایعات مورد نیاز می باشد.

قیمت دستگاه پرکننده مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مايعات مي تواند تمامي ظروف مايعات را به درستي و با کيفيت بسيار بالايي بسته بندي کند. اين دستگاه سرعت بسته بندي ظروف مايعات را افزايش داده وکار بسته بندي اين محصولات را بسيار آسان تر کرده است. انواع مختلفي از مدل هاي اين دستگاه براي رفع نياز شرکت ها و کارخانه هاي متنوع در بازار به فروش مي رسند. برای انتخاب درست بین دستگاه های طراحی شده و یا طراحی دستگاه متناظر با تولیدی خود و کسب اطلاع از قیمت دستگاه مورد نیاز با مشاورین مجموعه ماشین سازی نهاد صنعت پیشگام البرز در ارتباط باشید.

انواع دستگاه های پرکن مایعات :

بر اساس استراتژي موجود، پرکننده هاي مايع به دستگاه هاي پر کننده معمولي، فشار و وکيوم تقسيم مي شوند. پرکننده هاي معمولي مايع با جاذبه کار مي کنند که در آن مايع به دليل وزن آن به بطري هاي خالي ريخته مي شود. با اين حال، ايجاد شرايط منحصر به فردي براي حفظ غلظت و تحمل گاز مايعات ضروري است. نمونه هاي قابل توجه اين بطري ها، بطري هاي شير مي باشد.

پرکننده هاي وکيوم نياز به فشار اتمسفر دارد، که با فشار بيشتري مايعات مانند شربت، روغن، نوشابه و غيره داراي ويسکوزيته بالا هستند و به اين نوع پر کردن نياز دارند، که بسيار کارآمد است و از يک ساختار بسيار ساده استفاده مي کند. پرکننده هاي مايع نياز به فشار بيشتري نسبت به فشار هوا دارد. اين نوع پر شدن به “پرشدن با فشار هوا برابر” و “پرشدن با فشار بالا” تقسيم مي شود.

در پرشدن با فشار هواي برابر، فشار مخزن مايع برابر با فشار بطري مي شود و بنابراين مايع باتوجه به وزن مورد نظر داخل بطري ها ريخته ميشود.از سوي ديگر پر کردن با فشار بالا اختلاف فشار بين مايع و محيط کار مي کند. با توجه به تفاوت مایعات از نظر گرانروی و یا ویسکوزیته مکانیزهای پر شدن مایعات به صورت زیر تقسیم بندی می‌گردد:

دستگاه پرکن مایعات غلیظ :

مایعاتی که دارای گرانروی و یا ویسکوزیته (مقاومت ماده در برابر جاری شدن) زیادی هستند، جز مایعات غلیظ دسته بندی می‌شوند. برخی از انواع این مایعات عبارتند از: روغن های شیمیایی با غلظت بالا، گریس، مواد دارویی (شربت) با غلظت بالا ، عسل، شیره خرما، برخی مرباها هر نوع مایعی که ویسکوزیته‌ی بالا دارد توسط پرکن مایعات غلیظ پر می‌شود، به طور کلی دستگاه پرکن مایعات غلیظ دستگاهی برای پر کردن عسل تا مایع ظرفشویی است به دلیل حساسیت بالا در حجم و مقدار این مایعات، بهترین روش برای پرکردن آنها، مکانیزم سیلندر پیستونی است .

شماره تماس واحد فروش جهت مشاوره و خرید :
09129212294 مهندس مددخانی
09129593215 مهندس رهبری


قیمت دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک اسپری رنگ

قیمت دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک اسپری رنگ، راه اندازی خط تولید و بسته بندی اسپری پرکن بدون نصب و راه اندازی دستگاه پرکن مایعات امکان پذیر نیست. این خط تولید برای بسته بندی و تزریق مایع درون ظروف اسپری نیازمند دستگاه های پرکن اعم از اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی می باشد. سرعت و دقت بالایی که دارند باعث افزایش راندمان تولید می گردد.


قیمت دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک اسپری رنگ
دستگاه های پرکن مایعات بر اساس تعداد نازلی که بر روی دستگاه تعبیه می گردد، جنس بکار رفته در ساخت، مکانیزم عملکردی از نقطه نظر اتوماتیک با نیمه اتوماتیک و دستی بودن و بسیاری از فاکتورهای دیگر قیمت گذاری می گردند. این دستگاه ها را می توان با کمک مشاورین متخصص متناظر با نوع مایع تولیدی انتخاب و راه اندازی نمود.

مشاوره با متخصصین حاذق در شرکت ماشین سازی نهاد صنعت پیشگام البرز در انتخاب درست و متناظر با نیاز تولیدی می تواند راهگشا باشد. شماره های تماس با مشاورین مجموعه در انتهای مطلب درج گردیده اند. این مشاورین از ابتدای طراحی خطوط تا نصب و بهره برداری همراه شما خواهند بود.

انواع دستگاه اسپری پرکن :
 • دستگاه اسپري پرکن اتوماتيک
 • دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک
 • دستگاه اسپری پرکن دستی
دستگاه اسپري پرکن تمام اتومات مي تواند به دو شکل کاملاً اتوماتيک يا نيمه اتوماتيک کار کند. اين ماشين داراي 2 نوار نقاله است که به خواست مشتري مي توان تغييرش داد. کار بدين شکل است که قوطي ها ابتدا توسط يک نارل پر شده، سپس توسط نوار به سمت بخش پرچ مي رود.
در نهايت که عمل پرچ کردن تمام شد، بخش پر شدن توسط گاز به صورت جداگانه کار خود را انجام مي دهد. بخش گاز داراي چهار نازل است که با توجه به نياز و سرعت توليد شما، قابل افزايش است. بدنه اسپري پرکن ضد خش و ضد جرقه مي باشد تا ايمني لازم رعايت شود.
نازل پرکن، نازل های پرچ کن، نازل گاز زن در این دستگاه به کمک هم آمده اند تا تزریق مایع و گاز در ظروف انجام پذیرد. با تنظيم ارتفاع اين 3 نازل مي توان سايزهاي مختلفي از قوطي اسپري را پر کرد. تمام قطعات ساخته شده زير نظر اتاق کنترل کيفيت قرار دارد. در بسياري از صنايع غذايي، بهداشتي و صنعتي کاربرد دارد. نوع نيمه اتوماتيک در مقايسه با دستي يک برتري خاصي از چند لحاظ دارد که مي توان به دقت و سرعت بيشتر نيمه اتوماتيک نسبت به نوع دستي و صرفه جويي در زمان و به صرفه بودن آن اشاره کرد.
شماره تماس واحد فروش جهت مشاوره و خرید :
09129593215 مهندس رهبری
09129212294 مهندس مددخانی

خرید دستگاه اتوماتیک پنوماتیکی پرکن ادکلن

خرید دستگاه اتوماتیک پنوماتیکی پرکن ادکلن، دستگاه های پرکن اتوماتیک در بین تمامی ماشین آلات خط تولید دارای محبوبیت خاصی است. این دستگاه ها بر اساس کارایی که دارند طبقه بندی می شوند. سرعت و دقت بالای این دستگاه در تزریق مایع درون ظروف بسته بندی از جمله مزیت های این دستگاه می باشد. دستگاه پرکن مایعات همان دستگاهی است که برای خط تولید و بسته بندی ادکلن و انواع مایع های خوشبو کننده مورد استفاده قرار می گیرد.خرید دستگاه اتوماتیک پنوماتیکی پرکن ادکلن

دستگاه های پرکن با مکانیزم کارکرد متفاوت در بازار عرضه و تولید شده اند. برای انتخاب دستگاه پرکن متناظر با نیاز تولیدی خود با مشاورین مجموعه ماشین سازی نهاد صنعت پیشگام البرز در از تباط باشید. مشاورین با تجربه ما در تمامی مراحل از طراحی تا راه اندازی و بهره برداری با شما همراه خواهند بود. شماره مشاورین در انتهای مطلب آورده شده است.

دستگاه پرکن مورد استفاده در صنعت عطر سازی و مکانیزم عملکرد :

در صنعت پرکردن شيشه عطر و ادکلن، دستگاه هاي پرکن ادکلن در که در سه مدل پرکن ادکلن دستي، پرکن ادکلن اتوماتيک و پرکن ادکلن نيمه اتوماتيک ساخته مي شوند، از اهميت بسيار ويژه اي برخوردار هستند زيرا مي توانند در هويت آن برند از لحاظ کيفيت، تاثير به سزايي داشته باشند.
اين دستگاه به عنوان يک دستگاه پرکن مايعات به حساب مي آيد که يکي از مهم ترين دستگاه هاي موجود در اين کارخانه ها دستگاه پرکن عطر و ادکلن هست که انواع عطر و ادکلن را در انواع ظروف پرکن پلاستيکي و شيشه اي پر مي کند.
دستگاه پرکن عطر و اسپري داراي قطعاتي هم چون پيستون و سيلندر مي باشد که از جنس استنلس استيل و پلي اتيلن ساخته شده است؛ که با کيفيت بالايي در اختيار افراد قرار مي گيرد. طراحي مکانيکي آن از موقعيت و جايگاه بالايي جهت استفاده برخوردار بوده لذا هنگامي که دستگاه در شرايط اتوماتيک قرار دارد دستگاه به طور مداوم کار کرده و ظروف مدنظر را پر مي کند.
دستگاه پرکن عطر و اسپري، در حين پر کردن، سيلندر به سمت بالا حرکت مي کند؛ و سپس سوپاپ باز بوده و شروع به پر کردن مواد مي نمايد. اين دستگاه هاي پرکننده مايع کاملاً اتوماتيک بوده و براي پر کردن، پوشش و آب بندي مورد استفاده قرار مي گيرند. اين دستگاه هاي پرکننده طيف وسيعي از خدمات و استانداردهاي کاملاً مهندسي شده را در اختيار افراد قرار مي­ دهند و با استفاده از جديدترين فناوري هاي مدرن براي دست يابي به بالاترين سرعت در پر کردن بطري هاي عطر و اسپري مورد استفاده قرار مي گيرند.
شماره تماس واحد فروش جهت مشاوره و خرید :
09129212294 مهندس مددخانی
09129593215 مهندس رهبری

فروش دستگاه پرکن وکیومی اتوماتیک مایعات آرایشی غلیظ

فروش دستگاه پرکن وکیومی اتوماتیک مایعات آرایشی غلیظ،دستگاه پرکن مايعات اهميت بسيار زيادي در صنعت پيدا کرده است. اين دستگاه امروزه در انواع مختلفي طراحي و توليد شده و براي پرکردن ظروف انواع مايعات قابل استفاده است. مسلماً استفاده از نيروي انساني براي پر کردن ظروف مايعات چندان بهداشتي نيست و ممکن است يک سري عوامل بيماري زا به درون ظروف انتقال پيدا کند. بدین سبب استفاده از دستگاه های پرکن مایعات برای تزریق مایع تولیدی درون ظروف بسته بندی باید با دستگاه های پرکن تخصصی انجام گیرد.

فروش دستگاه پرکن وکیومی اتوماتیک مایعات آرایشی غلیظ

دستگاه پرکن مایعات غلیظ در مدل های و فیچرهای مختلف قابل طراحی و تولید می باشد که هرکدام ازاین پارامترها باعث افزایش یا کاهش قیمت دستگاه پرکن مایعات غلیظ میگردد. جهت اطلاع از قیمت دقیق دستگاه پرکن مایعات غلیظ با پشتیبانی تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما راهنمایی و قیمت دقیق پرکن مایعات غلیظ را به شما اعلام خواهند کرد. در صورتی که قصد خرید یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ دارید توصیه می شود با شماره های زیر تماس گرفته و از کارشناسان مجموعه ماشین سازی نهاد صنعت پیشگام البرز مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

کاربرد دستگاه پرکن وکيومي مواد آرایشی غلیظ :

مايعات خوراکي مثل روغن مايع، روغن زيتون، شربت، آبميوه، لبنيات و ...

مايعات شيميايي مثل نفت، بنزين، لوسيون و ...

مايعات بهداشتي مثل شامپو، صابون، مواد شوينده و ...

مايعات دارويي مثل شربت، استون، الکل، کرم و ...

بسته بندي اين محصولات در ظرف پت و شيشه و ساير ظروف مقاوم در مقابل خلاء انجام مي گيرد.

نحوه عملکرد دستگاه پرکن وکیومی :

در دستگاه پرکن مایعات وکیومی ، نازل های پرکن وکیومی دارای مکانیزم دولایه هستند. لایه داخلی مایع را درون ظرف می ریزد و لایه بیرونی، مسیری را جهت خروج هوا و مایع اضافه ریخته شده درون ظرف را ایجاد می کند. عمق قرار گرفتن نازل درون ظرف سطح پر شدن مایع داخل ظرف را تعیین می کند. و بدین صورت در قفسه مغازه ها تمام بطری های نوشیدنی، به یک اندازه پر شده دیده می شوند. بدون توجه به تفاوت حجم موجود در بطری ها. این نوع پرکن نیز با مایعات رقیق و نیمه غلیظ سازگاری دارد و می تواند مایعات شامل ذرات ریز جامد را نیز پر کند. اما برای مایعات با ارزش بالا مناسب نمی باشد.

شماره تماس واحد فروش جهت مشاوره و خرید :
09129593215 مهندس رهبری
09129212294 مهندس مددخانی

خرید دستگاه پرکن اتوماتیک تخصصی مایعات داروئی

خرید دستگاه پرکن اتوماتیک تخصصی مایعات داروئی، صنايع مختلف از جمله صنايع داروئي در خط توليد و بسته بندي مايعات وابستگي کامل به دستگاه هاي پرکن مايعات دارند. دستگاه هاي پرکن در صف اول بسته بندي، عمليات تزريق مايع توليدي درون ظروف بسته بندي را به عهده دارند. سرعت و دقت بالاي ماشين آلات پرکن از مزايايي است که باعث محبوبيت و بکارگيري اين دستگاه ها در خطوط توليد و بسته بندي مي گردد. در صنایع داروئی و بهداشتی بدلیل شرایط خاص تولید با رعایت موازین بهداشتی استفاده از دستگاه های پرکن از ملزومات می باشد.خرید دستگاه پرکن اتوماتیک تخصصی مایعات داروئی

انتخاب درست دستگاه پرکن مایعات متناسب با نیاز تولیدی و موازین بهداشتی سازمان غذا و دارو برای تولید و بسته بندی مواد داروئی از چالش هایی است که می توان با بهره گیری از مشاورین اهل فن از آن عبور کرد. تنوع بالایی که این دستگاه ها دارند و نحوه عملکرد دستگاه های تولیدی باعث شده قيمت اين دستگاه ها متغیر باشند
بطور مثال؛ هرچه تعداد نازل بيشتر باشد و يا حجم مخزن بيشتر باشد به تبع قيمت دستگاه بيشتر خواهد شد. از طرف ديگر اينکه دستگاه از نوع دستي است يا اتوماتيک هم در اين باره تعيين کننده مي باشد. براي نمونه دستگاه هاي مدل دستي داراي قيمت کمتري نسبت به مدل هاي خودکار و يا نيمه خودکار مي باشند.
مشاورین شرکت ماشین سازی نهاد صنعت پیشگام البرز با تجربه سالها طراحی و تولید دستگاه های پرکن آماده مشاوره به سرمایه گذاران می باشند. شماره های مندرج در انتهای مطلب جهت سهولت دسترسی به مشاورین آورده شده است.
دستگاه پرکن مایعات دارویی و عملکرد :

از لحاظ نحوه تحريک نازل و درواقع کنترل جريان مايع اين دستگاه پرکن مايعات دارويي به سه نوع وکيوم، پيستوني و متّه اي تقسيم مي شود:
دستگاه پرکن مایعات وکيوم:
نحوه ي کار اين سيستم به اين شکل است که دو لوله وارد ظرف شده و عملاً دهانه ي آن مسدود مي شود(براي ايزولاسيون فشار)؛ يکي از اين لوله ها به پمپ مکشي متصل است و ديگري به منبع مايع مورد نظر، زماني که پمپ شروع به کار مي کند، فشار درون ظرف کم شده در نتيجه جريان مايع از منبع به سمت ظرف حرکت مي کند.
دستگاه پرکن مایعات پيستوني:
در اين مدل از ماشين يک پيستون و دو سوپاپ تعبيه شده ؛ ابتدا پيستون به بيرون از محفظه اش حرکت کرده و با کاهش فشار داخل آن سوپاپ ورودي باز و سوپاپ خروجي بسته مي شود، در نتيجه جريان سيّال از تانک مخزن حرکت کرده و محفظه پيستون را پر مي کند، سپس پيستون به سمت داخل حرکت کرده سوپاپ خروجي باز و سوپاپ ورودي بسته مي شود، در نتيجه پيستون مايع را به سمت نازل پمپاژ مي کند.
دستگاه پرکن مایعات متّه اي:
دستگاه پرکننده ي متّه اي شامل يک موتور الکتريکي چرخشي است که به محور آن مارپيچي متّه اي شکل متصل است و زماني که موتور مي چرخد، محور متّه اي شکل مانند موتور قايق، نيرويي رو به پايين به مايع وارد مي کند که سبب حرکت سيّال به سمت نازل مي شود.
شماره تماس واحد فروش جهت مشاوره و خرید :
09129212294 مهندس مددخانی
09129593215 مهندس رهبری

فروش دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی گلاب و عرقیات

فروش دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی گلاب و عرقیات، دستگاه پرکن گلاب و عرقيات گياهي در گروه دستگاه هايي هستند که جهت پر کردن مايعات رقيق مورد استفاده قرار مي گيرند. اين دستگاه ها با توجه به وسعت کاربردي که دارند و کارایی که دارند محبوب کارگاه های تولیدی و بسته بندی می باشند. این دستگاه ها با ابعاد متفاوت طراحی و به بازار عرضه می شوند. تهیه این دستگاهها باعث افزایش راندمان تولید و کاهش زمان بسته بندی خواهد شد.

فروش دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی گلاب و عرقیات

پرکن ها با ابعاد و مکانیزم های مختلف در بازار طراحی و عرضه گردیده اند که برای تهیه دستگاهی متناظر با نیاز کارگاهی خود نیازمند به مشاوره خواهید بود. در تماس با مشاورین با تجربه شرکت ماشین سازی نهاد صنعت پیشگام البرز ضمن کسب اطلاع از قیمت دستگاه ها می توانید دستگاه مناسب را طراحی و راه اندازی نمایید.

شماره های تماس واحد فروش و مشاوره د رانتهای مطلب جهت سهولت دسترسی درج گردیده است. تمامی دستگاه های تولیدی با گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله عرضه می گردند.

دستگاه پرکن ثقلی مایعات و عملکرد :

دستگاه پرکن اتوماتیک ثقلی که محبوب‌ترین مدل برای پرکردن مایعات به حساب می‌آید، مکانیزم مخصوص به خود را برای فعالیت دارد. به طوری که مایع رقیق در مخزن در نظر گرفته شده در بالای دستگاه قرار می‌گیرد و سپس به‌ واسطه نازل یا نازل‌هایی که دستگاه دارد، به سطح پایین‌تری منتقل می‌شود. دقت داشته باشید که ظروف باید در زیر نازل‌ها قرار گیرند تا مایع پس از خروج، به آن‌ها وارد شود. این دستگاه سنسور دارد و نازل‌ها به طور اتوماتیک بطری‌ها را شناسایی می‌کنند تا بتوانند مایع یا سیالات را داخل آن‌ها بریزند.

اين دستگاه از وزن خود مايع در عمل تزريق کمک مي گيرد، به طوري که انگار از طريق نازل ها و نيروي گرانش زمين (ثقل) به سمت ظروف کشيده مي شوند. به همين دليل اين دستگاه، به پرکن مايعات ثقلي نيز معروف است. از انواع مايعات رقيق که غلظت کمتري دارد و از اين دستگاه پرکن ثقلي استفاده مي کنند مي توان به انواع شوينده ها، انواع مايعات خوراکي، انواع حلال ها و انواع مايعات شيميايي نام برد.

انواع دستگاه پرکن مايعات مناسب جهت پرکردن و بسته بندي گلاب ، عرق نعنا ، عرق بيدمشک و ...با مشخصات زیر قابل طراحی می باشد.

 • يک يا 12 نازل تزريق
 • محدوده عملکرد از 50 سي سي به بالا
 • از 50 تا 500 سي سي
 • از 100 تا 1000 سي سي
 • و از 100 تا 2000 سي سي
 • داراي دو نوع فرمان تزريق، دستي و پدالي
 • تنظيم مقدار تزريق يا تخليه به ميزان دلخواه
 • قابليت نصب مخزن پلي اتيلن با ظرفيت هاي مختلف
 • قابليت نصب مخزن استيل تک جداره يا دو جداره با ظرفيت هاي مختلف
 • قابليت نصب سيستم گرمکن مخزن
 • قابليت نصب سيستم همزن و میکسر مخزن
شماره تماس واحد فروش جهت مشاوره و خرید :

09129593215 مهندس رهبری

09129212294 مهندس مددخانی


فروش دستگاه پرکن لودسلی نیمه اتومات سس

فروش دستگاه پرکن لودسلی نیمه اتومات سس، دستگاه های پرکن مایعات، کاربردی ترین دستگاه های خطوط تولید و بسته بندی هستند که در تمامی صنایع بکار گرفته می شوند. پرکن ها با سرعت و دقتی مثال زدنی عمل تزریق مایع را درون ظروف بسته بندی را انجام می دهند. در صنایع غذایی استفاده از دستگاه های پرکن مایعات بدلیل عدم دخالت دست و عرضه بهداشتی به بازار از ضروریات به حساب می آید.فروش دستگاه پرکن لودسلی نیمه اتومات سس

دستگاه پرکن سس را در مدل ها، جنس ها و اندازه هاي مختلف طراحي و توليد کرده اند. بنابراين شما مي توانيد با توجه به فضاي کار و بودجه خود دست به انتخاب بزنيد. اين دستگاه کاربرد هاي فراواني دارد. يکي از مهمترين کاربرد هاي آن صرفه جويي در زمان است زيرا اين دستگاه به طرز چشمگيري سرعت کار را بالا مي برد به طوريکه کار کارخانه ها و کارگاه هاي توليد کننده سس، بدون اين دستگاه غيرممکن است. مجموعه ماشین سازی نهاد صنعت پیشگام البرز، دستگاه های پرکن مایعات غلیظ را در ابعاد و متریال متفاوت با گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله ارائه می نماید.

کارکرد دستگاه پرکن اتوماتیک سس

دستگاه پرکن سس به لوله هاي روتاري مخصوص مجهز است، به همين خاطر به سرعت ظروف مختلف را از سس پر مي کند. امروزه با استفاده از اين دستگاه مي توان در مدت زمان کوتاهي، تعداد زيادي از ظروف را بسته بندي کرد. اين دستگاه به دليل عملکرد اتوماتيک و ويژه اي که دارد از دخالت نيروي انساني جلوگيري کرده و تمامي محصولات را با رعايت تمامي نکات بهداشتي آماده مي کند.

دستگاه پرکن سس، حجم دقيقي از مايعات غليظ را با پيستون هاي ويژه به درون ظروف مورد نظر انتقال مي دهد. اين دستگاه مطابق با ساختار سس ها طراحي شده است، به همين خاطر با اين مايعات غليظ سازگاري بسيار زيادي دارد و ماهيت سس را تغيير نمي دهد. اين دستگاه ها با رعايت تمامي نکات بهداشتي، فرايند پر کردن مايعات غليظ را انجام مي دهد.
دستگاه پرکن لودسلی و عملکرد :

مايعات غليظ در برابر نيروي جاذبه مقاومت مي کنند و با سرعت بسيار کمي به پايين سر ريز مي شوند. برهمين اساس، اکثر افراد از پرکن لودسلي استفاده مي کنند. دستگاه پرکن پمپي، نيروي لازم براي انتقال مايعات غليظ را فراهم مي کند. اين دستگاه يکي از محبوب ترين انواع پرکن سس است که به کمک آن مي توان مايعات غليظ را بدون هيچ دردسري به داخل ظروف انتقال داد.
شماره تماس واحد فروش جهت مشاوره و خرید :
09129212294 مهندس مددخانی
09129593215 مهندس رهبری

12345678
last